Z przyjemnością informujemy, że podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Towarzystwa Obrotu Energią (TOE) w dniu 29 marca 2017 r. Michał Sznycer – radca prawny i partner w Kancelarii MGS, został wybrany do pełnienia funkcji członka Komisji Rewizyjnej TOE XIV Kadencji.

Energetyka
Michał Sznycer moderatorem panelu podczas OSE GDAŃSK 2026
Mec. Michał Sznycer, Partner Zarządzający MGS LAW i Prezes Zarządu SPPE, moderował panel poświęcony OZE, e-mobility, fotowoltaice i inwestycjom podczas OSE GDAŃSK 2026.

