Aktualności prawne

Radca prawny o specjalności prawo pracy i podatki

RADCA PRAWNY O SPECJALNOŚCI PRAWO PRACY I PODATKI

W związku z dynamicznym rozwojem i planowanymi projektami, Kancelaria MGS LAW poszukuje Kandydatów na to stanowisko.

Poszukujemy osoby, która:

  • jest wpisana na listę radców prawnych i posiada pełne uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu,
  • cechuje się praktycznym doświadczeniem w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego,
  • jest bardzo samodzielna, terminowa, rzetelna, odpowiedzialna za powierzone zadania,
  • charakteryzuje się umiejętnością pracy pod presją czasu,
  • biegle włada językiem angielskim,
  • cechuje się bardzo dobrą znajomością obsługi komputera, aplikacji biurowych i systemów
  • informacji prawnej,
  • jest dyspozycyjna.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • zastępstwo procesowe,
  • bieżące doradztwo na rzecz Klientów Kancelarii.

Oferujemy:

  • rodzaj umowy: kontrakt B2B,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • rozwój w zakresie wiedzy i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym oraz pomocnym zespole.

Potencjalnym Kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@mgs-law.eu

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Przed złożeniem dokumentów proszę o zapoznanie się z poniższą klauzulą:

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

dziękujemy za przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego (CV) w procesie rekrutacji. W związku z tym MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk Sp. p. z siedzibą w Gdańsku jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.

Poniżej przekazujemy szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przekazanych nam w przesłanym CV:

Można się z nami skontaktować się w następujący sposób:

  • telefonicznie pod numerem: 58 521 92 50;
  • e-mailowo przez wysłanie wiadomości na adres: office@mgs-law.eu
  • pisemnie, przesyłając korespondencję na adres: MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk Spółka partnerska, ul. Szymanowskiego 2 lok. 2.08, 80 – 280 Gdańsk.

Pani/Pana dane osobowe:

  • są przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i zawarcia umowy o współpracy z MGS LAW – ponieważ przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, przed zawarciem takiej umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);
  • są przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z przebiegiem i wynikiem rekrutacji lub przetwarzaniem danych osobowych – ponieważ przetwarzanie jest niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), którym jest możliwość ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące na naszą rzecz usługi informatyczne.

Pani/Pana dane osobowe będziemy przechowywać w następujących okresach czasu w zależności od celu:

  • przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i zawarcia umowy o współpracy z MGS LAW – przez 30 dni od dnia wysłania zgłoszenia aplikacyjnego na stanowisko, na które Pani/Pan aplikowała/aplikował;
  • ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami – do momentu przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem i wynikiem rekrutacji lub przetwarzaniem danych osobowych albo do momentu uwzględnienia sprzeciwu.
Na podstawie RODO ma Pani/Pan prawo:
  • dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania, uzupełniania), ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia.

W celu skorzystania z powyższych praw może się Pan/Pani z nami skontaktować – dane kontaktowe są podane wyżej.

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
w przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza RODO.

Ponadto ma Pani/Pan prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń związanymi z przebiegiem i wynikiem rekrutacji lub przetwarzaniem danych osobowych. Przyczyną sprzeciwu może być wyłącznie Pani/Pana szczególna sytuacja. Po otrzymaniu sprzeciwu przestaniemy przetwarzać dane, o ile nie będziemy w stanie wykazać, że Pani/Pana dane będą niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. W celu skorzystania z prawa sprzeciwu można skontaktować się z nami – dane kontaktowe są podane wyżej.

Podanie danych osobowych było dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje.

MGS RODOPACK foto
Energetyka

Konferencja „Oczekiwania firm energochłonnych wobec polityki gospodarczej Polski, sektora energetycznego i polskiej nauki”

Michał Sznycer brał czynny udział w debacie eksperckiej na Konferencji w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w dniu 14 marca 2024 r.    Michał Sznycer, partner MGS LAW, radca prawny wspólnie z mec. Anną Kucińską, z ramienia Stowarzyszenie Prawników Prawa Energetycznego uczestniczyli w Konferencji, która odbywała się w auli głównej AGH University of Kraków. Konferencja „Oczekiwania firm

Czytaj więcej »
O Nas

Maria Pekar dołączyła do Zespołu MGS LAW. Serdecznie witamy!

Serdecznie witamy Marię Pekar, specjalistkę ds. administracyjnych w Zespole MGS LAW.    Maria Pekar pracuje w naszej Kancelarii od lutego br. Jest profesjonalistką w dziedzinie administracji i posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Przejęła szeroki zakres obowiązków, obejmujący nie tylko przygotowywanie dokumentów i obsługę korespondencji, lecz także efektywną współpracę z firmami zewnętrznymi oraz bezpośredni kontakt z klientami.  Jesteśmy pewni, że umiejętności,

Energetyka

Taryfy dynamiczne – prosumenci ryzykują podwójnie? – komentują M. Sznycer i F. Pilarski

Artykuł red. Anny Będkowskiej z komentarzami radców prawnych Michała Sznycera i Filipa Pilarskiego z dnia 04.03.2024 r. jest dostępny na stronie GLOBEnergia.pl / Taryfy dynamiczne – prosumenci ryzykują podwójnie?     Planowane na sierpień tego roku wdrożenie taryf dynamicznych zmieni sposób rozliczania zakupu energii elektrycznej, co otworzy drzwi dla nowych rozwiązań zarówno